Blog

Wejdź do świata zwinnego programowania SKILL AND CHILL!

KONSULTING IT - I CO DALEJ? MOŻE CHILL?

Blog Single

Czytelniku! Witam Cię serdecznie!
Dziś poszerzymy Twoje horyzonty o współpracy projektowej i udowodnimy Ci, że właśnie nas szukałeś! To właśnie SKILL & CHILL pokaże Ci nowy wymiar, a digitalizacja nie będzie już przymusową męczarnią związaną z szeroko pojętym rozwojem Firmy.

Z łatwością i CHILL’em, krok po kroku przeprowadzimy Cię za rękę w stronę poprawnych rozwiązań informatycznych, konsultingu i budzącego niechęć audytu. To dzięki naszym Skill'om dynamiczny świat automatyzacji procesów biznesowych stanie przed Tobą otworem.
Brzmi obiecująco?
To zacznijmy nasza przygodę…

Zapytasz czy warto od razu coś zaoferować? odpowiedź jest banalnie prosta:
Po 3 kroć TAK!
Skill & Chill ma dla Ciebie rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej Firmy.
Pytasz czy damy radę sprostać największym wymaganiom? Zadajesz sobie pytanie jak?

Nic prostszego 😊 Podczas spotkania tudzież zdalnej konferencji omówimy Twoje wymagania i oczekiwania dotyczące cyfryzacji procesów biznesowych oraz stworzenia dedykowanych aplikacji web i mobile. Nie obędzie się oczywiście bez analizy przedwdrożeniowej, która zbuduje solidną podstawę do współpracy.

Zaskoczymy Cię, ponieważ posiadamy pakiet gotowych rozwiązań których działanie jest niezawodne, a koncept będzie jak najbardziej dostosowany do potrzeb Twojej firmy.
Przekonaj się!

Dalsza część artykułu odpowie na kilka bazowych pytań, przecież zawsze warto zagłębiać się w szczegóły...

W jakiś sposób zacząć współpracę?
Umów się z nami na Konsultacje! 😊

Na czym polega taki konsulting wg SKILL’u?
Po pierwsze na dogłębnym poznaniu wymagań merytorycznych i biznesowych Twojej Firmy.
Skupimy się przede wszystkim na potrzebach, wysłuchamy i zagłębimy się w szczegóły i zaplanujemy realizację zadań, z którymi się będziemy mierzyć.
To właśnie my jesteśmy odpowiedzią i znajdziemy odpowiedni sposób, aby zmaksymalizować działanie Twojego przedsiębiorstwa.
Po zakończonej analizie i spotkaniach konsultacyjno-analitycznych zaproponujemy Ci system informatyczny szyty na miare.

Potrzebujesz jeszcze więcej szczegółów?
Idźmy krok dalej…

Kiedy poznaliśmy już wymagania biznesowe podczas prac konsultingowych, przychodzi czas na analizę techniczną i ekonomiczną, w ramach szeroko pojętego Audytu. Jego zakończenie jest zarazem początkiem procesu realizacji projektu i programowania w SKILL AND CHILL. Po wykonaniu tych czynności zostanie stworzony wstępny zarys koncepcji projektowej uwzględniający bazowe założenia do wykonania projektu.

Czasochłonne opracowanie strategii i planu projektu przekazane zostanie do Twojej weryfikacji i akceptacji. Będziesz współtwórcą projektu. Szczegóły mogą stać się kluczem. SKILL to wie!

Pytasz co stanie się dalej?

Przechodzimy do procesu uruchomienia produkcyjnego rozwiązania IT, który zawiera zrealizowane wymagania funkcjonalne rozwiązania IT. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzony już system IT był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Przeprowadzamy analizę przedwdrożeniową, pozwalającą nam ustalić, jakie funkcje będą dopasowane do procesów biznesowych obsługiwanych przez przedsiębiorstwo.

Dodajmy też, że profesjonalizm w tworzeniu systemów dedykowanych, aplikacji web czy mobile przekłada się na chillout i spokój inwestycyjny naszych klientów. Każdy etap budowania projektu jest oparty na wzajemnej komunikacji i konsultowaniu postępów procesu twórczego.

Na bieżąco przekazujemy informacje o stopniu ukończenia zleconego zadania, tak abyś poczuł, że terminowość jest niezagrożona.

Dobrze przeprowadzone szczegółowe rozmowy (warsztat projektowy, analityczny) są pierwszym krokiem do sukcesu!

Przystań jeszcze na chwilę i zadaj sobie poniższe pytania. Zaręczamy, że analiza potrzeb pomoże i Tobie w rozwoju, a więc:

  • Twój zespół traci cenny czas na realizację powtarzalnych zadań?
  • Nie wiesz jakie narzędzia mogłyby usprawnić działania Twojej firmy?
  • Zależy Ci na optymalizacji czasu pracy?

Pokażemy Ci, jak wiele procesów można zautomatyzować.

Gwarantujemy, że innowacyjne podejście oraz pełen wachlarz umiejętności technicznych naszego zespołu zaskoczą i wprowadzą Twoją Firmę w inny wymiar.

Czy pamiętasz, jak postanowiłeś podjąć współpracę z polecaną firmą?
Zleciłeś projekt, a później czekałeś długie tygodnie, zanim udało Ci się skontaktować ze zleceniobiorcą?

W SKILL AND CHILL wygląda to zupełnie inaczej. Zadowolenie i wspomniany już wyżej spokój - traktujemy jako solidny fundament udanego przedsięwzięcia. Konsultowanie kroków realizacji projektu z klientem sprawia, że obie strony mogą być pewne osiągnięcia oczekiwanego efektu.

Opracowanie projektu dedykowanego systemu, aplikacji web lub mobile nie oznacza, że nie możemy go w późniejszym czasie modyfikować. Tworzone w S&C rozwiązania IT są elastyczne i wydajne, a przede wszystkim nastawione na rozwój.

Co jeśli myślisz o rozwoju dedykowanego systemu?
Chciałbyś wspólnie zrealizować z S&C projekt?
Wrzucić się w wir przygody wytworzenia dedykowanego rozwiązania IT?
Zawsze jesteśmy otwarci na propozycję poszerzenia rozwiązania o nowe funkcjonalności. Modernizacja, rozbudowa - Challenge accepted!

Skoro Twoja firma się rozwija, dlaczego system nie miałby rozwijać się razem z nią 😊

Prawidłowe zarządzanie projektem, zachowanie zdrowego rozsądku i dobrze sprecyzowane oczekiwania pozwalają wychillować się nie tylko nam, ale również Tobie. Lata doświadczenia w prowadzeniu projektów sprawiły, że jesteśmy pewni profesjonalizmu wykonywanych prac.

Zapraszamy do współpracy SKILL & CHILL crew.

Miłego dnia 😊

Udostępnij artykuł:

Komentarze: 0

Zostaw Komentarz