Blog

Wejdź do świata zwinnego programowania SKILL AND CHILL!

Poznaj zespół SKILL AND CHILL!

Blog Single

Cieszę się, że tu jesteś!

Dzisiaj chcemy się z Tobą przywitać i przedstawić Ci nasz zespół. SKILL AND CHILL to połączenie umiejętności i spokoju. Umiejętności, które charakteryzują nasz zespół. Spokoju, jaki zapewniamy naszym klientom.

Nasze skille wykorzystujemy w codziennych zadaniach, aby zapewnić klientom chill, którego potrzebują. Na każdym etapie budowania projektu, dbamy również o budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Wyróżniamy się szeroko rozwiniętymi umiejętnościami technicznymi, miłością do programowania i wiedzą biznesową. Pasja do realizowania projektów informatycznych sprawia, że nieustannie się rozwijamy, a tworzone przez nas systemy są dopracowane i odpowiadają na postawione przez klientów wymagania.

Zaczęliśmy działać na rynku w kwietniu 2014 roku. W przyszłym miesiącu będziemy obchodzić naszą 8 rocznicę. Od tego czasu zdążyliśmy maksymalnie rozwinąć nasze umiejętności techniczne i dojść do etapu, w którym dostarczamy klientom niezawodną, dopracowaną w każdym detalu wartość biznesową.

Przez lata pracy skupiliśmy się na pozyskiwaniu wiedzy w zakresie innowacyjnych rozwiązań, dzisiaj chcemy wpuścić Was do świata zwinnego programowania SKILL AND CHILL. Pod marką SKILL AND CHILL kryje się grupa 25 wyspecjalizowanych programistów z pasją do tworzenia nowych rozwiązań informatycznych. Poszczególne zespoły projektowe składają się z 2-4 osób pracujących pod okiem Project Managera, Architekta, Designera, UX/UI specjalisty oraz analityków biznesowych i ekspertów. Praca w zespołach projektowych pozwala nam w tworzeniu więzi pomiędzy członkami zespołu i w szybszym dostarczaniu wartości biznesowych dla naszych klientów. Na codzień dostarczamy naszym klientom rozmaite rozwiązania z następujących obszarów:

Enterprise content management skupia się na zarządzaniu dokumentami i ich przetwarzaniu w przedsiębiorstwie. Systemy enterprise content management zarządzają przepływem informacji pochodzących z dokumentów pomiędzy różnymi działami firmy.

Kolejnym obszarem, w którym działamy są procesy biznesowe. Obecnie realizujemy procesy biznesowe takie jak: obsługa faktur, obsługa zamówień, obsługa delegacji, obsługa pism przychodzących, tworzenie i opiniowanie umowy, procesy HRowe i wiele innych.

W SKILL AND CHILL tworzymy dedykowane aplikacje webowe. Obecnie w swoim portfolio mamy m.in. system reklamacyjny, system awizacyjny oraz bardzo rozbudowany system procure to pay.

Zakres naszych usług obejmuje wytwarzanie aplikacji mobilnych, działających w systemie iOS lub Android. Aplikacje mobilne tworzymy na dwa sposoby. W sposób tradycyjny korzystając z technologii Android i iOS oraz przy użyciu platformy lowcodowej OutSystems.

Naszym konikiem jest automatyzacja procesów biznesowych, dlatego w zakresie pracy firmy SKILL AND CHILL nie mogło zabraknąć robotyzacji. Tworzymy roboty, które za użytkowników wykonują powtarzalne, tendencyjne czynności. Przykładowo jest to budowanie raportów w excelu oraz przekopiowywanie raportów z excela do systemów informatycznych. Dzięki pracy robota, użytkownik może skupić się na czynnościach wymagających większego zaangażowania umysłowego.

Wiedza i doświadczenie jakim charakteryzuje się firma SKILL AND CHILL sprawiają, że nasi klienci mogą być spokojni o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań informatycznych.

Przekonaj się sam i podejmij współpracę z firmą SKILL AND CHILL → Odezwij się do nas.

Udostępnij artykuł:

Komentarze: 0

Zostaw Komentarz